Діти, це наше майбутнє. Попри воєнний стан та усі складності, що відбуваються з багатьма із нас, ми все ж хотіли б потурбуватись за маленьких діточок з Краматорського будинку дитини "Антошка" та подарувати їм трішки корисних смаколиків. Нагадуємо, у цьому будинку виховуються діти-сіроти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами.