Звіт з реабілітації Косигіна Єгорчика і звісно подяка від мами. Ми Щіро вдячні Вашому фонду за допомогу у проходженні реабілітації та можливість бачити дитину яка намагається самостійно пересуватись адже це наші перші кроки і мій настрій навідь у такий тяжкий час для нашої сім'ї піднімає настрій.https://youtu.be/cgYc9EFIcD0