Олесі вкрай треба пройти курс з відновлення зору, бо щодня стає гірше.. Якщо вчасно не приділити увагу, то може бути занадто пізно. Батьки самі не в змозі сплатити це лікування, бо останній час постійно в лікарнях.

Ми радіємо, що змогли підтримати Олесю та наші чарівники подарували курс реабілітації для дівчинки.

Ми і мама Олесі дуже вдячна кожному хто взяв участь у допомозі. Ви правда круті!

Слова подяки: Огромная вам благодарность ещё раз !!!

Так как мы постоянно лечимся, для нас это огромная помощь ...

Надеюсь сможем ещё к вам обратится